ÇALIŞANA DEĞER VERMEK

Çalışana Değer Vermek

İnsan haklarına saygılı bir yaklaşımla, çalışanlarımıza verimli, güvenli ve mutlu bir çalışma ortamı sunarak iş ortamında iş sağlığı ve güvenliğini sürdürüyoruz.

Gerek iş güvenliği gerekse sosyal haklara karşı gösterilen saygı politikamız ile üretimimizi güler yüzlerle gerçekleştiriyoruz.

Toplumsal gelişimin ve iş hayatında ilerlemenin ancak kadının güçlenmesiyle sağlanabileceği bilinciyle kadın istihdamını arttırmak ve iş hayatında kadının rolünü güçlendirmek için çalışıyoruz.

İş Sağlığı ve Güvenliği

SARP Jeans, çalışanlarına güvenli, hijyenik ve rahat bir şekilde çalışma ortamı sunabilmek için gerekli adımları atmıştır. 2021 yılında her çalışanımız 16 saat eğitim almıştır.

Cezaevlerinden Çıkanları Topluma Kazandırma

SARP Jeans, sosyal sorumluluk bilinciyle, cezaevinden çıkanların topluma kazandırılmaları konusunda çalışmalar yapmaktadır. İhtiyacı olan kişilere destekte bulunarak onların yeniden topluma kazandırılmasına çalışılmaktadır.  Bu doğrultuda cezaevlerinde tekstil atölyeleri kurarak sosyal sorumluluk görevini yerine getirmeye çalışmaktadır.

TEMA Vakfı Yeni Yıl Çalışması

Her yeni yıl döneminde SARP Jeans ile iletişim ağımızın olduğu bütün müşterilerimizin adına Türkiye‘nin kurak bölgelerine isimlerine özel ağaçlandırma çalışması yapılmaktadır. Müşterilerimizin çalışanlarının teker teker isimlerine sertifikaları gönderilmektedir.

7 yıldır devam eden projede müşterilerimizin çalışanları adına yaklaşık 1000 adet ağaç dikilmiştir.